Commissie Marketing zoekt uitbreiding.

HomeDe verenigingVrijwilligers gezochtCommissie Marketing zoekt uitbreiding.
HomeDe verenigingVrijwilligers gezochtCommissie Marketing zoekt uitbreiding.

Commissie Marketing zoekt uitbreiding.

Wij zoeken een enthousiast lid van onze vereniging die creatief is, goed met mensen om kan gaan en het leuk vind om te organiseren.

De voornaamste taken van onze commissie Marketing zijn het deelnemen aan de watersportbeurzen, zoals Boot Holland, Hiswa Amsterdam en Hiswa Lelystad. Dit moet goed georganiseerd worden want er zijn veel kosten aan verbonden. Het doel van deze beurzen is vragen te beantwoorden, mensen enthousiast maken voor de vereniging en eventueel lid te maken  en de naamsbekendheid van onze vereniging te promoten. Ook de externe informatie loopt via Marketing. 
Leuk om te doen.......Heb je zin om onze commissie versterken of heb je nog vragen?  Neem dan contact op via onderstaand formulier.

    

Dit formulier wordt gestuurd naar het emailadres van de  Marketing Commissie.