Home

Home
Home

Het jaarlijkse congresweekend van de toerzeilers:

winterweekend 2019

Het programma:

Overdag zijn er in totaal vijf rondes met telkens zes workshops tegelijk.
1.             Voorbereiding meerdaagse tochten.     Marjolein Brandt
 
2.             Manoeuvreren op de motor.                   Martine van de Veen 

3.             Opstappers aan boord.                            Jur Pels met de Bemanningsbank
 
4.             Elektra aan boord (theorie).                   Ernst Rollfs of Roelofs            (maximaal 20 deelnemers)

5.             Dieselmotor Theorie.                               Bert de Jong            (maximaal 25 deelnemers)
6.             Basisnavigatie blok 1-van-3.                  Joost van Hoof        (maximaal 25 deelnemers)

7.             Man Over Boord op zeilboten.                Marjolein Brandt

8.             Zeil en zeiltrim.                                       Jan Miedema     

9.             Handig aan boord.                                   Ids Witteveen

10.           Elektra aan boord (praktijk).                 Ernst Rollfs of Roelofs            (maximaal 20 deelnemers)

11.           Dieselmotor Praktijk.                             Bert de Jong            (maximaal 20 deelnemers )

12.           Basis navigatie blok 2-van-3.                Joost van Hoof        (maximaal 25 deelnemers)  

13.           Lijn werpen op het voordek.                  Jur Pels

14.           De charmes van het Oostelijk Wad.       Peter Katsman
               
15.           EHBO aan boord, theorie.                       Irene van Soest, Thimo van der Hoorn

16.           Trailersailing.                                        Inge Nagtegaal

17.           De Med in vier jaar, heen en terug.       Henk Kooi
 
18.           Basisnavigatie blok 3-van-3.                Joost van Hoof  (maximaal 25 deelnemers)          

19.           Retour Limfjord zee/wad.                     Corrie Kroeze en Patricia Brackel

20.       EHBO aan boord, praktijk  oefenen           Irene van Soest , Thimo van der Hoorn

21.           Meteo voor watersporters.                    Henk Huizinga
 
22.           Naar Kanaaleilanden en via UK terug    Willem van Oosterom

23.           De Noorse Riviera en Denemarken       Michiel Eijsvogel
 
24.           Stroom en getij, blok 1-van-2.              Joost van Hoof        (maximaal 25 deelnemers)
 
25.           Engelse Oostkust en rivieren.                Michiel Eijsvogel     

26.           Nautische website Nautin.                    Ad Krom

27.           Watervogels herkennen.                       Marijke  Langhorst
 
28.           Werken met moderne lijnen.                 Auke de Groot 

29.           Marifonie met DSC.                                 Klaas Dusseljee, Douwe Terpstra (maximaal 10 deelnemers)

30.           Stroom en getij, blok 2-van-2.               Joost van Hoof (maximaal 25 deelnemers)